Tüm enerjimi Konyaspor’un başarısı için harcayacağım

Yeni transferimiz Alban Syla Meha, teknik direktörümüz Aykut Kocaman ile çalışacağı için çok mutlu olduğunu söylerken, tek düşüncesinin Konyaspor’umuzun formasıyla takım olarak geçtiğimiz sezondan daha iyi bir sıralamada ligi bitirmek ve başarılı olmak olduğunu ifade etti.

Takımımızla 1+1 yıllık sözleşme imzalayan yeni transferimiz Alban Syla Meha, ilk kez Almanya dışında bir ülkede oynayacağını ve bunun da kendisini heyecanlandırdığını belirtti.

Teknik direktörümüz Aykut Kocaman’ın geçtiğimiz yıllarda da kendisini istediğini ancak o zaman transferi gerçekleşmediğini söyleyen Alban Syla Meha, “Aykut Kocaman’ın çalıştırdığı Konyaspor’dan transfer teklifi alınca heyecanlandım. Bundesliga 1 takımlarından teklifler olmasına rağmen Konyaspor’u kendisiyle çalışmayı çok istediğim için tercih ettim. Sonuçta benim adıma iyi bir tercih olduğuna inanıyorum. Kalitesini bildiğim ve inandığım bir teknik direktör olan Aykut Kocaman ile çalışma imkanı bulduğum içinde mutluyum. Takım olarak geçtiğimiz sezon elde edilen bir başarı var. Benim ve takım arkadaşlarımın şimdi tek düşüncesi bu sıralamanın daha da iyisini yapabilmek. Bunun için tüm enerjimi harcayacağım” şeklinde görüş belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir