Torku Selçuk, basketbol camiasını iftarda buluşturdu

Konya Basketbol İl Temsilcisi Berk Torun, Torku Selçuk Üniversitesi’nin Konya basketbolunun lokomotif kulübü olduğunu söyleyerek, iftar yemeğini düzenleyen yönetime teşekkür etti

KATILIM YOĞUN OLDU

Altyapıdan sorumlu As Başkan Ali Yenisar’ın evsahipliğinde Konevi Restauran’ta yapılan iftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu Yemeğe Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Alper Arıkoğlu, Konya Basketbol İl temsilcisi Berk Torun, Torku Selçuk Üniversitesi İkinci Başkanı Targun Polat, Transfer komitesi üyesi Gökhan Çelik, Alt Yapıdan Sorumlu As Başkan Ali Yenisar, İdari Menajer Yaşar Berber, Fizyoterapist Hakan Özkan, hakemler, Konya’da faaliyet gösteren basketbol kulüplerinin yöneticileri, basketbol gözlemcileri ve antrenörler katıldı.

AMACIMIZ BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAĞLAMAK

İftar yemeğini organize eden Torku Konya Selçuk Üniversitesi Altyapıdan sorumlu As

Başkanı Ali Yenisar, “Yönetim olarak basketbol camiasını iftar yemeğinde buluşturmak istedik. Yıllarca özlemini duyduğumuz bir tabloydu. Geçmiş dönemlerde çok güzel birlik ve beraberlik vardı ve bu potansiyelin olduğunu tüm Türkiye’ye göstermiştik. Bu yıl bizim önderliğimizde yeni bir oluşum içindeyiz. Yemeğe katılan herkese teşekkür ediyoruz. Altyapıda çok önemli adımlar atıyoruz. Hocamız Aziz Bekir’de bu konuya çok önem veriyor. Bu oluşumların meyvelerini ilerleyen zamanlarda alacağımızı umut ediyorum” şeklinde konuştu. İkinci Başkan Targun Polat ise; “Basketbolu tabana yaymaya çalışıyoruz yönetim olarak. Birlik ve beraberliğin olmasını arzu ediyoruz. Amacımız Konya basketbol camiasının tek yürek olmasıdır.”şeklinde konuştu.

TORKU SELÇUK KONYA BASKETBOLUN LOKOMOTİFİDİR

İftar yemeğine katılan Konya Basketbol İl Temsilcisi Berk Torun, en büyük arzuların basketbol camiasının birlik ve beraberlik içinde olması olduğunu belirterek, “Basketbol il temsilciliğinin de en önemli görevlerinden biri basketbol camiasın birleştirmektir. Sağolsun Torku Selçuk Üniversitesi yönetimi iftar yemeğinde bizleri bir araya getirdi. Torku Selçuk, Konya’nın basketboldaki lokomotifidir. Basketbolu daha da ileriye getirecek en önemli organizasyon. Bizim şehir olarak Torku Selçuk Üniversitesi’ne destek olmamız gerekiyor ki basketbolumuz daha da ileriye gitsin. Son birkaç senedir yaptıkları altyapı yatırımlarıyla da Konya’yı daha güzel yerlere taşıyacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

(Fatih Şeker)

Anadoluda Bugün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir