Torku Konyaspor taraftarından 3 boyutlu kareografi

Torku Konyaspor taraftarı Trabzonspor maçına 3 boyutlu büyük bir koreografi ile hazırlanıyor. Dev koreografinin içeriği ise sır gibi saklanıyor

DİĞER TAKIMLARA PARMAK ISIRTTI

Hemen her maçta takıma büyük destek veren Torku Konyaspor taraftarı Trabzon maçında da takımını yalnız bırakmayacak. Torku Arena’da oynanan büyük maçlarda yaptıkları görsel şovlarla dikkatleri üzerine çeken ve diğer takımların taraftarlarına parmak ısırtan Torku Konyaspor taraftarı yine diğer taraftarları kıskandıracak.

3 BOYUTLU KOREOGRAFİ İLE DESTEK

Nalçacılılar Grubu Trabzonspor maçında takıma destek vermek için yine koreografi ile takımın karşısına çıkacak. Büyük bir görsel şölene sahne olacak maç öncesinde taraftar 3 boyutlu koreografi hazırlığına girdi. Hazırlıkların tamamlanması halinde Trabzon maçında taraftar yine görevini yerine getirmiş olacak.

KOREOGRAFİNİN İÇERİĞİ SAKLANIYOR

Koreografinin içeriğinin ne olacağı ise sır gibi saklanıyor. Fenerbahçe maçındaki gibi pankartlarla başlayacak olan görsel şov dev koreografi ile devam edecek. Koreografinin Torku Konyaspor ve Nalçacılılar Grubunun tarihi ile ilgili olacağı bilgisine ulaşıldı. Koreografinin içinde Anadolu Kardeşliğinin de yer alacağı tahmin ediliyor.

Anadoluda Bugün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir