Takım Dinleniyor

TORKU Konyaspor’da Davraz kampı sona erdi ve futbolculara iki gün izin verildi. Hollanda kampı pazar günü başlayacak. Konya’da yapılan 4 günlük ön hazırlığın ardından Isparta Davraz’da 10 Temmuz’da kampa giren yeşil-beyazlı takımda 8 gün süren çalışmalar dün sabah gerçekleştirilen antrenmanla tamamlandı. Çarşamba akşamı Süper Lig’deki rakiplerinden Karabükspor ile hazırlık maçında karşılaşan ve rakibini tek golle yenen Torku Konyaspor’un dün sabahki antrenmanında, gruplara ayrılan futbolcular 10’ar dakikalık 3 seriden oluşan anerobik dayanıklılık koşusu yaptı.

ANTRENMANIN ardından futbolculara iki gün izin verildi. Kartallar, 8 gün süren Davraz’daki ikinci etap hazırlıklarında 12 antrenman yaparken, Kardemir Karabükspor ile bir hazırlık maçı oynadı. Ayrıca futbolculara Laktat testi uygulandı.
Torku Konyaspor teknik adamların programına göre, yeşil-beyazlılar pazar günü Hollanda’ya gidecekler ve ikinci dönem hazırlıkları 21 Temmuz’da orada başlayacak.

HOLLANDA kampı 4 Ağustos’ta tamamlanacak ve bu dönem içerisinde yoğun antrenmanlarla birlikte 5 hazırlık maçı oynanacak. Torku Konyaspor’da, transfer çalışmaları da devam ediyor. Bir kaleci, bir kanat ve bir forvet oyuncusu alarak transferi kapatacak olan yeşil-beyazlılar, üçüncü dönem hazıklıklarını ise 7 Ağustos’ta başlayacak Bolu kampında gerçekleştirecekler. Lig hazırlıklarının son dönemi de Konya’da yapılacak.

Yenimeram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir