Süper Kadro Oluşturduk

Çok güzel bir ortamda son derece faydalı geçen bir kamp dönemi yaşadıklarını ifade eden Torku Konyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, kaliteli oyunculardan iyi bir kadro oluşturduklarını belirtti.
KONYA ve Isparta Davraz kamplarının ardından 21 Temmuz’da Hollanda kampına start verdiklerini belirterek açıklamasına başlayan yeşil-beyazlıların teknik direktörü Mesut Bakkal, “Burada gerçekten çok güzel bir tesiste ve iyi şartlarda verimli bir kamp dönemi geçiriyoruz. Her şey yolunda. Herhangi bir sıkıntımız yok. Kaleci transferi dışında tam kadro çalışmamız bizim için gerçekten büyük bir avantaj. Oyuncularımın çalışmalardaki performansından memnunum” dedi.

ÖNLERİNDE lige kadar yaklaşık 1 aylık bir süre olduğunu belirten Bakkal, “Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Onun için Hollanda kampı taktik çalışmalar ve güçlü rakiplerle oynayacağımız hazırlık maçları ile geçecek. İlk maçlarımızı geçtiğimiz gün iki takım halinde Qabala ve FC Twente ile oynadık. Bakıldığında genelde istediklerimiz sahaya yansıdı. Özellikle FC Twente maçında oyun, mücadele, kazanma hırsı anlamında iyi işler yapıldı” şeklinde konuştu.

ELLERİNDEKİ kadronun önemli oyuncuları barındırdığını sözlerine ekleyen Bakkal, “Zamana ve daha fazla bir arada olmaya ihtiyacı var. Bunu da Hollanda kampı ve hazırlık maçlarıyla sağlayacağız. Yeni sezonda farklı beklentilerin olduğunun her zaman farkındayız. İnşallah bu beklentilere cevap vereceğiz. Bu bizim işimiz. İşimizi en iyi şekilde yapmamız demek Torku Konyaspor’un başarılı olması demek. Yönetim Kurulumuz şimdiye kadar gerçekten iyi işler çıkarttı. Artık söz sırası bundan sonra takım olarak bizde. Torku Konyaspor’u iyi günlerin beklediğine inanıyorum ve bunun için tüm gayretimizi, mesaimizi harcayacağız” dedi.
Yenimeram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir