Sezonluk kombine biletlerin satışına başlandı

Torku Konyaspor’umuzun 2014-2015 sezonunda Spor Toto Süper Lig’de oynayacağı karşılaşmalarda geçerli olan ‘Sezonluk Kombine Kart’ ların fiyatları açıklanırken, satışına da iki noktada bugün sabahtan itibaren başlanıldı.

Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, konu ile ilgili yaptığı açıklamada yeni stadyumumuzda 2014-2015 sezonunda takımımızın oynayacağı maçlarda geçerli olacak ve taraftarlarımızın sabırsızlıkla beklediği ‘Sezonluk Kombine Kart’ fiyatlarının belirlendiğini ifade etti.

Uzun süren çalışmalar sonunda fiyatların belirlendiğini söyleyen Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, “Öncelikle Türkiye’nin en yeni ve en modern stadyumlarından birinde maç izleyecek olmanın heyecanını taraftarlarımız gibi bizlerde büyük bir sabırsızlıkla yaşamak için bekliyoruz. İlk planlamaya göre 10 kategoride kombine kartların satışına başlanacak. Daha sonra gelen taleplere göre yeni tribün ve bloklar da satışa açılacak. Taraftarlarımızın yeni stadyumumuzda oynayacağımız karşılaşmalarda geçerli olacak ‘Sezonluk Kombine Kart’lara büyük ilgi göstereceklerine inanıyoruz. İnşallah yeni sezonda da kendilerinin vereceği destekle takımımız başarılı sonuçlara imza atacak” diye konuştu.

Torku Konyaspor’umuzun yeni stadyumda oynayacağı 2014-2015 sezonu maçlarında geçerli olacak ‘Sezonluk Kombine Kart’ların fiyatları şöyle:

Batı Tribünü (VİP-Alt) (D Blok) 1.000 TL
Batı Tribünü (VİP-Alt) (B-C-E-F Blokları) 750 TL
Kule Site Kuzey Alt Tribün (B-C-D-E-F Blokları) 40 TL
Güney Üst Tribün (D-E-F-G Blokları) 90 TL
Güney Alt Tribün (A-B-C-D-E-F Blokları) 40 TL
Doğu Üst Tribün (D Blok) 300 TL
Doğu Üst Tribün (C-E Blokları) 250 TL
Doğu Üst Tribün (B-F Blokları) 200 TL
Doğu Alt Tribün (D Blok) 500 TL
Doğu Alt Tribün (B-C-E-F Blokları) 400 TL

Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, ‘Sezonluk Kombine Kart’ların satışının Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu içerisindeki Passolig standında ve Kulesite AVM’de kurulan standda satışına başlanıldığını ifade ederek, “Daha öncede ifade ettiğimiz gibi sezonluk kombine kart alacak taraftarlarımızın öncelikle Passolig kartına sahip olmaları gerekmekte. Fiyatların açıklanması ve sezonluk kombine kartların satışa çıkmasıyla birlikte Passolig’e başvuruların artacağını düşünüyorum. İnşallah hedeflediğimiz rakamlara ulaşacağız. Buna inanıyoruz” şeklinde görüş belirtti.

Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, ayrıca bayanlar ve 12 yaş altı çocuklara ‘Sezonluk Kombine Kart’ alımlarında yüzde 25 indirim yapılacağını da sözlerine ekledi. Ayrıca www.passo.com.tr adresinden kombineler online olarak
satışa sunuldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir