Sadece 3 Puan Değil Muhteşem Bir Eser Kazandık

Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, büyük bir özveri örneği gösterilerek maça hazır hale getirilen Konya Büyükşehir Stadyumu’nda oynanan ilk maçı kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtirken, takımımızı yalnız bırakmayarak destek veren taraftarlarımıza da teşekkür etti.

Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, ‘Balıkesirspor maçının kazanılması sadece 3 puan değerinde değil. Aynı zamanda bu önemli eserin Konya ve Türk sporunun hizmetine sunulması için büyük gayret ve özveri gösterenlerin zaferidir’ sözleriyle değerlendirmesine başladı.

Baydar, “Yıllardır özlemini duyduğumuz Konya’mıza yakışır modern bir stadyumun hizmete açılmasına Konya Büyükşehir Stadyumu’na gelen binlerce taraftarımızla birlikte tanık olmak gerçekten inanılmaz bir duygu. Yeni stadyumda oynadığımız ilk maçı kazandığımız için ayrıca mutluyuz. Yaşanan sakatlıklarla rağmen takımımız gerektiği gibi oynadı. Oyunun kontrolünü elinde tuttu ve sonuçta sahadan 3 puanla ayrıldı. Konya Büyükşehir Stadyumu’nda atılan ilk golünde mükemmel bir gol olduğunu kabul ettiğimizde bizim adımıza gerçekten çok güzel bir gece oldu. Başta bu önemli eseri Konya ve Türk sporuna kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Daha sonra da Balıkesirspor galibiyetinde payı olan teknik heyet ve oyuncularımızı kutluyoruz. İnşallah bu bir başlangıç olacak ve galibiyetlerimizin devamı gelecek” diye konuştu.

Passolig uygulaması ve yeni stadyumumuzda oynanan ilk maç olması nedeniyle taraftarlarımızın zaman zaman sıkıntılarla karşılaştıklarını da sözlerine ekleyen Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, “Artık Türkiye olarak bu sisteme alışmak zorundayız. İlk hafta bir geçiş ve alışma süreciydi. Yaşanan sorunlardan dolayı kendilerinin anlayışına sığınıyoruz. Ama bu sorunun muhatabı ve çözüm kaynağı Passolig olup, kulübümüz hiçbir şekilde bu sorunların tarafı değildir. Yüne de taraftarlarımızdan gelen şikayetler doğrultusunda ilgililerde gerekli görüşmeler yapılmış olup, ilerleyen dönemlerde inşallah aynı sıkıntılar yaşanmayacak ve taraftarlarımız bu güzel stadyumda takımımıza daha fazla destek vererek alınacak galibiyetlerde pay sahibi olacaklar” şeklinde görüş belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir