Passolig kartlarına bilet ve para yüklemesi yapılacak yerler

Torku Konyaspor’umuzun Balıkesirspor ile oynayacağı Spor Toto Süper Lig 2014-2015 Süleyman Seba sezonu 2.hafta maçı öncesinde taraftarlarımızın Passolig kartlarına bilet ve para yüklemesi yapabilecekleri adresler aşağıda belirtilmiştir.

PASSOLİG Banka Kartı’ınıza aşağıdaki noktalardan para yükleyebilirsiniz;

PTT Şubeleri

PTTMatikler

N’Kolay İşyerleri

Bankalardaki hesaplarınızdan EFT yaparak

Akbank ATM’leri

N’Kolay İşlem Merkezleri

PTT Şubelerinden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

Size en yakın PTT Şubesindeki gişelerden TC Kimlik numaranızı ve yükleme yapmak istediğiniz tutarı iletin.

PTTMatiklerden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

Kartsız işlemler için GİRİŞ tuşuna basın.

Anlaşmalı Banka İşlemlerinden, Aktifbank’ı seçin.

Açılan menüden, PASSOLİG Kart’a Nakit Yatırma’yı tıklayın.

TC Kimlik numaranızı girip DEVAM’a basın.

Bu bilgiler onayladıktan sonra yükleme yapmak istediğiniz tutarı girin ve PTTMatik’in para yükleme haznesinden bu tutarı yatırın.

EFT ile yükleme nasıl yapabilirim?

EFT ile kartınıza para yüklemek için ilgili alanlara aşağıdaki bilgileri yazın;

Banka Adı: “Aktif Bank” seçin

İl: “İstanbul” seçin

Şube: “997-Passolig Şubesi” seçin

Alıcı Adı: “Ad-Soyadınızı” yazın

Hesap Numarası: “Passolig Kart numarası veya TC Kimlik No” yazıp, ödeme tutarını yazarak onaylayın.

N’Kolay İşyeri’nden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

PASSOLİG Banka Kartı’nız veya TC Kimlik numaranız ile size en yakın N’Kolay İşyeri’ne giderek, sadece cep telefonu numaranızı ve yükleme yapmak istediğiniz tutarı girerek işleminizi tamamlayın.

Akbank ATM’lerinden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

Size en yakın Akbank ATM’sine gidip “Giriş” tuşuna basın. Kartsız işlemler menüsünden Aktif Bank Ödemeleri butonuna basın. Bir sonraki ekrandaki hatırlatma mesajını, Devam butonuna basarak geçin. Sırasıyla para yatırmak istediğiniz Aktif Bank hesap numaranızı ve TC Kimlik numaranızı ve yatırmak istediğiniz tutarı girin. Bilgilerinizi onaylayıp, ATM’nin para yükleme haznesinden bu tutarı yatırın.

N’Kolay İşlem Merkezleri’nden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

PASSOLİG Banka Kartı’nızla size en yakın N’Kolay İşlem Merkezi’ne giderek kartınıza nakit yükleme yaptırabilirsiniz. N’Kolay İşlem Merkezleri için tıklayınız.

Günlük Maç Biletimi Nasıl Alırım?

14 Nisan 2014 tarihi itibariyle stadyum girişlerinde kağıt bilet devri sona erdi. Maçlara artık PASSOLİG Kart ile giriliyor. Elektronik maç biletinizi PASSOLİG Kart’ınıza yükleyebilir, stadyum girişlerinde kartınızı kağıt bilet yerine kullanabilirsiniz.
Maç biletinizi nasıl mı alacaksınız? Çok kolay!

www.passolig.com.tr sitesinden PASSOLİG Kart başvurunuzu tamamlayın. Artık PASSOLİG Kart’ınıza para yükleyerek dilediğiniz maça biletinizi alabilirsiniz. Unutmayın, 14 Nisan 2014’te yürürlüğe giren 6222 sayılı “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” uyarınca PASSOLİG Kart’ınız olmadan stadyumlara giremeyeceksiniz.
Maç biletleri www.passo.com.tr sitesinden, N’Kolay İşyerleri’nden ve N’Kolay İşlem Merkezlerinden satılacaktır.

passo.com.tr sitesinden bilet almak için;

Maç biletinizi almak için www.passo.com.tr sitesine girin.
www.passo.com.tr sitesinde “üye ol”a tıklayarak bir defaya mahsus üyeliğinizi oluşturunuz. Bunun için www.passolig.com.tr sayfasında kart almak için kullandığınız TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanınız.
Üyeliğinizi oluşturdunuz. Artık istediğiniz maçın biletini www.passo.com.tr‘deki yönlendirmeleri takip ederek kolaylıkla alabilirsiniz.
Bilet almak için PASSOLİG Kart’ınızın başvurusunu tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmeniz yeterlidir. PASSOLİG Kart’ınız fiziksel olarak elinizde olmasa da kartınıza para yükleyebilir, www.passo.com.tr üzerinden bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Biletinizi size en yakın N’Kolay İşlem Merkezlerinden, N’Kolay İşyerinden veya AktifPOint anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonundan da yapabilirsiniz.
Size en yakın N’Kolay İşlem Merkezi için tıklayınız.
En yakın N’Kolay İşyeri için tıklayınız.

 

Kombinemi Nasıl Alırım?

14 Nisan 2014’te yürürlüğe giren 6222 sayılı “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” uyarınca PASSOLİG Kart olmadan kombine kart sahipleri dahil hiçbir taraftar stadyumlara giremeyecektir.
Kombine almak için PASSOLİG Kart’ınızın başvurusunu tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmeniz yeterlidir. PASSOLİG Kart’ınız tarafınıza teslim olduktan sonra kartınıza para yükleyebilir kombine alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Kombineler, www.passo.com.tr sitesinden ve satın almak istediğiniz kombine kart sahibi takımların stadyum gişelerinden satılacaktır.
PASSOLİG Kart’ınız varsa veya başvurunuzu tamamladıktan sonra, www.passo.com.tr sitesinde “üye ol”a tıklayarak bir defaya mahsus üyeliğinizi oluşturunuz. Bunun için www.passolig.com.tr sayfasında kart almak için kullandığınız TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanınız.
Üyeliğinizi oluşturmanızın ardından artık istediğiniz takımın kombinesini www.passo.com.tr’deki yönlendirmeleri takip ederek kolaylıkla alabilirsiniz.
PASSOLİG Kart başvurusu için hemen tıklayınız.
PASSOLİG Kart’ınız varsa www.passo.com.tr sitesinden kombine satın almak için hemen tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir