Konyaspor’da yeni stadın biletleri satışa çıkıyor

Torku Konyaspor Basın Sözüsü Ahmet Baydar, sezonluk kombine bilet satışlarına en geç 1 hafta içerisinde başlayacaklarını söyledi.

Baydar, yaptığı açıklamada, 2014-2015 sezonunda maçları oynayacakları yeni stadyumunda koltuklama işleminin tamamlandığını ifade etti.

Oynanacak maçlar öncesi taraftarların sezonluk kombine bilet noktasında yoğun bir talebi olduğunu belirten Baydar, şöyle konuştu: “Sezonluk kombine biletlerin fiyatlarının belirlenmesi için öncelikle yeni stadyumumuzdaki tribünlerin koltuklarının monte edilmesini ve kapasitelerin belirlenmesi gerekiyordu. Bu işlemin tamamlanmasının ardından bilet fiyatları belirlendi. Taraftarlarımızın kombine bilet konusundaki ilgisi açıkçası bizleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı. Taraftarlarımızın da yeni stadyumumuzda takımımızı görmek adına sabırsızlandığını biliyoruz. İnşallah bu ilgi taleplere de yansıyacak ve Torku Konyasporumuz yeni sezonda örnek gösterilecek oranda doluluğun olacağı yeni stadyumumuzda maçlarını oynayacak. Sezonluk kombine bilet satışlarına en geç 1 hafta içerisinde başlayacağız. Şunu bir kez daha belirtmekte fayda var. Sezonluk kombine bilet sahibi olmak isteyen taraftarlarımızın öncelikle bir Passolig kartına sahip olmaları gerekiyor.”

Açıklamanın Tam Metni

2014-2015 sezonunda maçlarımızı oynayacağımız yeni stadyumumuzda koltuklama işleminin tamamlandığını ifade eden Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, sezonluk kombine bilet satışlarının ise en geç 1 hafta içerisinde başlayacağını sözlerine ekledi.

Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, yaptığı açıklamada 17 Haziran’da B.Şehir Bld. Atatürk Stadyumu içerisinde başlayan Passolig kart satışlarında yaşanan sorunun giderildiğini ve taraftarlarımıza yeniden hizmet verilmeye başlandığını söyledi.

‘Sistemde meydana gelen sıkıntının giderilmesi biraz zaman aldı. Ama sorun tamamen çözüldü ve merkez yeniden başvuruları kabul etmeye başladı’
diyen Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, “Yeni stadyumumuzda 2014-2015 sezonundan itibaren uygulanacak Passolig e-bilet konusunda taraftarlarımızın ilgisini bekliyoruz. Bir kez daha hatırlatmakta fayda görüyoruz. Passolig uygulamasında Torku Konyaspor olarak yapılan her başvurudan ve alınan e-biletten kulübümüz bir kazanç elde edecek. Bununla birlikte artık tribünlerde görmek istemediğimiz ve kulüplerin zarar görmesine neden olan durumlarda yaşanmayacak. Bakıldığında Passolig uygulaması kulüpler adına büyük bir avantaj olarak görülüyor. Aynı avantajı futbolun güzelliklerini yaşamak için tribünlere gelecek sporseverlerde yaşayacak. Şu an için Passolig uygulamasında beklenen ilgiyi göremediğimiz bir gerçek. Ama bunda sistemde yaşanan sıkıntının da payının olduğunu düşünüyorum. E bilet başvuruları Cumartesi gününden itibaren yeniden başladı. Taraftarlarımızın gereken ilgiyi göstereceklerini umuyoruz. Spor Toto Süper Lig’de Passolig kartları olmadan bu sezon hiçbir stada giriş yapılamayacak. Ayrıca sezonluk kombine bilet almak isteyen taraftarlarımızın Passolig kartları olmak zorunda. Bu nedenle ileride herhangi bir sorunla karşılaşmamaları adına taraftarlarımızı vakit kaybetmeden kartlarını almaları konusunda bir kez daha uyarmak istiyoruz” şeklinde görüş belirtti.

Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, ‘Yeni stadyumumuzda oynayacağımız maçlar öncesinde taraftarlarımızın sezonluk kombine bilet noktasında yoğun bir talebi var’ derken açıklamasına şöyle devam etti:

“Sezonluk kombine biletlerin fiyatlarının belirlenmesi için öncelikle yeni stadyumumuzdaki tribünlerin koltuklarının monte edilmesini ve kapasitelerin belirlenmesi gerekiyordu. Bu işlemin tamamlanmasının ardından bilet fiyatları belirlendi. Taraftarlarımızın kombine bilet konusundaki ilgisi açıkçası bizleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı. Taraftarlarımızın da yeni stadyumumuzda takımımızı görmek adına sabırsızlandığını biliyoruz. İnşallah bu ilgi taleplere de yansıyacak ve Torku Konyaspor’umuz yeni sezonda örnek gösterilecek oranda doluluğun olacağı yeni stadyumumuzda maçlarını oynayacak. Sezonluk kombine biletlerin fiyatlarını en geç 1 hafta içerisinde açıklayarak satışına da başlayacağız. Şunu bir kez daha belirtmekte fayda var. Sezonluk kombine bilet sahibi olmak isteyen taraftarlarımızın öncelikle bir Passolig kartına sahip olmaları gerekiyor…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir