Konyaspor web tv Osmanlıspor hazırlık maçını canlı yayınladı

Konyaspor webtv Torku Konyaspor – Osmanlıspor arasında oynana ve 0-0 biten maçı canlı verdi. Yayın kalitesinin çok düşük olduğu için yapılan yayın test yayını niteliğindeydi. İzleyicileri de tatmin eden görüntü ve ses yoktu. İlerleyen zamanlarda geliştirilerek profesyonel yayınlara geçilmesini umud ediyoruz.

Torku Konyaspor haberlerinin videolu olarak yer alacağı Konyasportv web televizyonu Osmanlıspor maçı ile yayın hayatına başlıyor

Uzun süredir altyapısı oluşturulan Konyasportv yayın hayatına başlıyor. Deneme yayınları yapılan televizyonda Konyaspor’un güncel haberleri yer alacak. Ayrıca maç öncesi ve sonrası röportajların yer alacağı Konyasportv’nin, teknik bir aksaklık yaşanmaması halinde Osmanlıspor ile oynanacak hazırlık maçında yayına başlayacağı ve maçı canlı olarak yayınlayacağı bilgisine ulaşıldı. Web tv yayını www.konyasportv.org hosting ismi ile yapacak. Web TV yayınları HD formatında (1280 x 720) verilecek. Taraftarlar Osmanlıspor maçını internet üzerinden Konyasportv’den takip edebilecek.

Anadoludabugun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir