Konyaspor ve İttifak Holding sponsorluk anlaşması imzaladı

İttifak Holding, Spor Toto Süper Lig ekibi Torku Konyaspor ile forma ve üç yıllık tribün sponsorluğu anlaşması imzaladı.

İttifak Holding, Konyaspor ile imzaladığı sponsorluk sözleşmesi çerçevesinde Konyaspor’un forması ve yeni stadına sponsor oldu.Yeni sezonda Konyasporlu futbolcuların giyeceği formalarda İttifak Holding markalarından Selva ve Adese logoları olacak. Takımın formasında sırt sponsoru olarak Selva, şort sponsoru olarak da Adese boy gösterecek. İttifak Holding’in bir diğer markası Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi ise yakında açılacak olan stadın ilk isim hakkını alarak Kuzey Tribününe “Kulesite” adını verdi. Stadın en etkin tribünü olması öngörülen Kuzey Tribünü, üç yıl boyunca Kulesite adıyla taraftarlara maç keyfini doyasıya yaşatacak.

ATİLLA: KONYASPOR’A BAŞARILAR DİLİYORUZ

İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Holding’in CEO’su Tahir Atila, “İttifak Holding olarak Spor Toto Süper Lig’deki temsilcimiz Konyaspor’a daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da sponsor olarak destek vermek istedik. Konyaspor forması ve stadına sponsor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Konyaspor şehrimizin en önemli markalarından birisi. Biz de grup olarak önemli markalara sahibiz. Bu çerçevede, iş birliğimize markaların dayanışması diyebiliriz. Konya, ticari alanda kaydettiği başarıları sporda da yakalayabilecek bir potansiyele sahip. O yüzden, şampiyonluk sevinci de yaşayan bir şehir olmayı yürekten temenni ediyoruz. Bu vesile ile İttifak ailesi olarak şehrimizin marka değerine önemli katkıları bulunan Konyaspor’a yeni sezonda başarılar diliyoruz” dedi.

ŞAN: KONYASPOR ADESE VE SELVA MARKALARINI TAŞIYACAK

Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan da İttifak Holding ve markaları Adese, Selva ve Kulesite’nin Konyaspor’a yaptıkları desteklerden ötürü mutluluk duyduklarını dile getirdi. İttifak grubunun uzun zamandır Konyaspor’a destek olduğunu belirten Şan, “Konya’daki sanayicilere ve işadamlarına örnek olmasını arzu ediyor ve İttifak grubuna teşekkür ediyoruz” dedi. Yeni statta başarılı bir sezon geçirmeyi arzu ettiklerini sözlerine ekleyen Şan, “Takımımız bu yıl oynayacağı maçlarda Selva Gıda ve Adese markalarını formasında taşıyarak başarıya koşacak. Stadyumun en etkin tribünü olmasını öngördüğümüz Kuzey Tribünü de taraftarlara Kulesite adıyla ev sahipliği yapacak.” dedi. Ahmet Şan, imza törenin ardından İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve grubun CEO’su olan Tahir Atila’ya forma hediye etti.
Memleket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir