Konya’da Eksik Kaleci ve Forvet

Yeni sezona Cumartesi günü merhaba diyecek olan Torku Konyaspor’da transferde son dönemece girildi.

TORKU Konyaspor’da, forvet ve kaleci transferinde geri sayıma başlarken, gözler hafta sonunda başlayacak lig hazırlıklarına çevrildi. Süper Lig’de, ikinci yılında daha iyi bir derece yapmayı planlayan Torku Konyaspor yönetim kurulu, forvet ve kaleci transferinde temaslarını dünde sürdürdü. Forvet transferinde Obafemi Martins ve Kalu Uche ön plana çıkarken, kaleci olarak ise, Ertuğrul Taşkıran ve Mahmut Bezgin ile birlikte Galatasaray’dan ayrılan genç kaleci Ufuk Ceylan’ın da adaylar arasına girdiği öğrenildi.

ANCAK, bu kaleciye Bursaspor’un da talip olması transferi zora soktu. Bu arada, Gana Milli takımının ikinci kalecisi Fatua Dauda konusunda da girişimler sürdürülüyor. Torku Konyaspor’da, ligin bitimiyle başlayan uzun tatil Cuma günü sona erecek ve futbolcular yeni sezon için 5 Temmuz Cumartesi günü Tatlıcak Tesisleri’nde toplanacaklar. Kartallar, Tatlıcak tesislerinde yapacakları 4 günlük antrenmanın ardından Isparta Davras’a giderek kampa girecekler.

10 GÜNLÜK ilk dönem çalışmalarının ardından futbolculara iki gün izin verilecek. Yeşil-beyazlılar daha sonra 10 günlük kamp için Hollanda’ya gidecekler ve dönüşte de iki günlük izinin ardından lig hazırlıklarının 3. dönemi Bolu kampında gerçekleştirilecek. Hollanda ve Bolu kamplarında oynanacak hazırlık maçlarıyla ilgili rakiplerin belirlenmesi konusundaki çalışmalarda bu hafta netleştirilecek. Maçların iddaa programına alınması için uğraş veriliyor.

YENI MERAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir