Katar’dan Konyaspor için mi ayrıldı?

Geçtiğimiz yıl Katar’ın Umm Salal takımında forma giyen ve performansı ile Katarlıların sevgilisi haline gelen Tuncay Şanlı takımından ayrılma kararı aldı. Tuncay’ın ayrılık kararında Katar basınında Konyaspor’un etkisi olduğu konuşuluyor

ŞOK AYRILIK

Teknik direktör Bülent Uygun’un çalıştırdığı Katar ekibi Umm Salal’da forma giyen Tuncay Şanlı, bugün itibariyle kulübüyle yollarını ayırdı. Geçtiğimiz sezonun başında transfer olduğu Umm Salal’da 13 gol atarak başarılı bir performans sergileyen milli futbolcu, mukavelesini uzatmadı. Herkes Tuncay’ın yeniden imza atmasını beklerken aldığı ayrılık kararı camiada şok etkisi yarattı.

KONYASPOR’A MI GELECEK?

Katar deneyimli oyuncunun ayrılığının şokunu atlatmadan yeni iddialar ortaya atıldı. Katar basınında Tuncay’ın Türkiye’den çok iyi bir teklif aldığını iddia etti. Hangi takımdan teklif aldığı ile ilgili herhangi bir bilgi verilmezken akıllara ilk gelen takım Konyaspor oldu. Kanatları etkili kullanan deneyimli oyuncu forvet mevkiinde de başarılı bir grafik ortaya koyuyor. Umm Salal takımında 13 gol atan Tuncay, Türkiye’de Fenerbahçe ve Bursaspor’da forma giydi. Tuncay’ın Konyaspor’a transferinde Aykut Kocaman’ın Konyaspor başında olması etkili olması düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir