İşte Son Transferler

İç transferi büyük ölçüde tamamlayan, dış transferde de 2’si yabancı toplam 6 futbolcuyu renklerine bağlayan Torku Konyaspor’da sol kanat, kaleci ve forvet hattı için yapılacak transferler bekleniyor.

TORKU Konyaspor’da, dış transferde gözler, bir kaleci, bir sol kanat ve birde forvet oyuncusu transferine çevrildi. Dış transferde 6. imzayı Bulgar oyuncu Dimitar Rangelyov’a attıran yeşil-beyazlı takımda kaleci konusunda temaslar sürdürülürken, yerli sol kanat ve forvet transferi içinde düğmeye basıldı. Kaleyi kariyerli bir kaleciye teslim etmeyi amaçlayan Torku Konyaspor yönetimi, bu transferde temaslarını dün de sürdürdü. Yerli kaleci transferinde sonuç alamayan ve hedefi yabancı kaleciye çeviren yeşil-beyazlı yöneticiler, bu transferi en geç 5 Temmuz’da başlayacak lig hazırlıklarına kadar bitirecek.

YERLİ oyuncu olarak Uğur İnceman, Benjamin Fuchs, Volkan Fındıklı ve Barış Örücü’nün imza atmasından sonra bir sol kanat ve birde alternatif forvet oyuncusu transferi için temaslar devam ediyor. Adaylar arasında Beşiktaş’tan Ömer ve Uğur Boral, Trabzon’dan Emre Güral, gibi isimlerin yer aldığı öğrenildi. Torku Konyaspor’da, kamp kadrosu önümüzdeki hafta içerisinde netleştirilecek. Takımdan gönderilecek yabancı futbolculardan sonuncusunun Borek veya Kibong olacağı kaydedildi.

SÖZLEŞMELERİ sona eren Ergün Teber yeni sezon kadrosunda düşünülmezken, kaptan Erdinç’in ise beklemeye alındığı ileri sürüldü. Torku Konyaspor’da, yeni sezonda, yeni statta uygulanacak passolig kartlarının satışı da devam ediyor. Taraftarlar, nüfus cüzdanı, bir adet vesikalık fotoğraf ve 15 TL ile şeref tribünü girişindeki görevlilere başvurarak kartlarını alabilecekler. Şunakadar açılan stantta bine yakın başvuru yapıldığı ve sayının önümüzdeki günlerde daha da artmasının beklendiği öğrenildi.

Yenimeram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir