Hedef Kadroda Kalıcı olmak

Takımımızın genç isimlerinden Vedat Bora, yoğun ve yorucu tempoda geçmesine rağmen Isparta Davraz’da oldukça faydalı bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtirken, tek düşüncesinin formayı almak ve göstereceği performansla Torku Konyaspor’umuzun istikrarlı isimlerinden olmak olduğunu söyledi.

Isparta Davraz’da 10 Temmuz’da başlayıp 17 Temmuz’da sona eren ikinci etap hazırlıklarını değerlendiren oyuncumuz Vedat Bora, “Yoğun ve yorucu tempoda çok iyi çalıştığımızı düşünüyorum. İyi bir sezon geçirmek istiyorsak sezon başında bunları yapmamız gerekiyor. Takımda arkadaşlık gerçekten çok iyi. Ağabeylerimiz bize inanılmaz destek oluyorlar. Bu da kendimize olan özgüvenin artmasını sağlıyor. Bu takımın bir parçası olduğum için mutluyum. Şimdi önümüzde sezonun ilk maçına kadar olan 1 aydan fazla bir süre var. Bu süreyi Hollanda kampında ve Türkiye’ye dönüşte oynayacağımız hazırlık maçları ve yapacağımız antrenmanlarla iyi değerlendirip başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz. Amacımız tabiki de yeni stadyumumuzda camiamızı mutlu edecek sonuçlar alarak iyi bir sezon yaşamak” diye konuştu.

Geçtiğimiz sezon kiralık olarak Anadolu Selçukspor’da tamamladığını ifade eden Vedat Bora, “Süper Lig farklı bir deneyim. Her futbolcu tabiki burada oynamak ister. Maç tecrübesi de çok önemli. Bu tecrübeyi edindiğime inanıyorum ve artık kendimi Süper Lig’de oynamaya hazır hissediyorum. Sezon başlangıcına kadar iyi çalışıp kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Tek düşüncem performansımla formayı almak ve Torku Konyaspor’da kalıcı olarak takımımıza katkı sağlamak istiyorum. İnşallah bu düşüncelerimi gerçekleştiririm” şeklinde görüş belirtti.

Torku Konyaspor’umuzun geçtiğimiz sezon başında kadrosuna kattığı Vedat Bora, sezonu pilot takımımız Anadolu Selçukspor’da kiralık olarak forma giyerek tamamlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir