Gekas İstanbul Yolcusu

Konyaspor ile anlaşma zemini bulamayan Yunan futbolcu Süper Lig’den teklifleri değerlendirecek. Yıldız futbolcunun Başakşehir ile prensipte anlaştığı Dünya Kupası’nın ardından sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

TORKU Konyaspor’un geçen sezon ligde kalmasında önemli bir paya sahip olan Yunan futbolcu Teofanis Gekas’ın Konya’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Sezonun hemen ardından kendisine yapılan maç başı teklifini tebessümle karşılayan ve eşyalarını toplayarak Konya’dan ayrılan Gekas’ın Süper Lig’den gelen teklifleri değerlendirdiği ve ligin yeni takımı İstanbul Başakşehir ile prensipte anlaştığı öğrenildi. Dünya Kupası öncesinde İstanbul ekibine göz kırpan yıldız futbolcunun, Dünya Kupası’nın ardından Türkiye’ye gelerek yeni takımıyla sözleşme imzalaması bekleniyor.

KONYASPOR formasıyla attığı 13 golle kulübün tarihine geçen ve yeşil-beyazlı formayla en çok gol atan yabancı futbolcu ünvanını eline geçiren Gekas’ın yeni sezonda Konyaspor’da olmayacak olması ise taraftarı çileden çıkartıyor. Gekas’ın Konyaspor’un teklifini geri çevirmesiyle birlikte yıldız bir isim üzerinde duran yeşil-beyazlılarda ise forvet için aranan kan ise henüz bulunamadı. Konyaspor yönetiminin bu mevki için hata yapmak istemediği ve taraftarı heyecanlandıracak bir ismi kadroya dahil etmek için yoğun çaba gösterdiği öğrenildi.

YENI MERAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir