Forvet Girişimleri Sürüyor

Tunuslu Hamdi Harbaoui ve Brezilya asıllı Hırvat oyuncu Eduardo da Silva’yı gündemine alan Yeşil-beyazlılar Harbaoui’de şimdillik biraz önde…

Djalma Campos’la yeniden aşlamasının ardından transferde forvet mevkiine yoğunlaşan Torku Konyaspor’da bu konuda görüşmeler sürüyor. Yeşil-beyazlılar, Hollanda kampı öncesi transferi sonlandırmak için büyük çaba sarfediyor. Gekas ve Martins defterini kapatan yeşil-beyazlılarda son olarak gündeme gelen isimler Belçika Ligi’nde Lokeren formasıyla 41 maçta 24 gol atan Tunuslu forvet Hamdi Harbaoui ve Shakhtar Donetsk’te Eduardo da Silva 188 maçta 106 gol atan Brezilya asıllı Hırvat pasaportlu Eduardo Alves da Silva. Yeşil-beyazlı yöneticiler bu iki oyuncunun menajeriyle de görüştüğü öğrenildi. Brezilya asıllı Eduardo Alves da Silva’yla Brezilya’nın Flamengo takımı da ilgilendiği öğrenildi.

HARBAOUİ’YE BAŞAKŞEHİR VE ESKİŞEHİR DE TALİP

Torku Konyaspor’un ilk planında olduğu öğrenilen Tunuslu forvet Hamdi Harbaoui’ye İstanbul Başakşehir ile Eskişehirspor’un da talip. Eduardo da Silva’ya göre daha ağır basan Harbaoui’yle yeşil-beyazlıların bugün veya birkaç gün içerisinde anlaşmaya varması sürpriz olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir