Fenerbahçe’den Haber Bekleniyor

Torku Konyaspor’da hem yerli hem yabancı kalecilerle görüşmeler sürüyor. Temsilcimiz Sivasspor’la anlaştığı yönünde haberler çıkan Ertuğrul Taşkıran’la ilgili kulübü Fenerbahçe’nin kararını bekliyor

Torku Konyaspor’da kaleci arayışları sürüyor. Temsilcimizde yerli kaleci umutları azalmasına rağmen devam ediyor. 5+3 yabancı kuralı nedeniyle, yerli kaleci konusunda ısrarcı olan temsilcimiz bu ihtimali sonuna kadar denemeye kararlı. Öncelikli olarak Mahmut Ertuğrul Taşkıran ismi üzerinde duran yeşil-beyazlılar, Fenerbahçe’den gelecek cevabı bekliyor. Kayserispor’da kiralık olarak forma giyen Ertuğrul’un Fenerbahçe’yle 1 yıllık sözleşmesi bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Sivasspor’la anlaştığı yönünde basında haberler çıkan Ertuğrul’la ilgili kararı kulübü Fenerbahçe verecek. Ertuğrul’la ayrıca Ufuk Ceylan’la ilgilen Bursaspor da ilgileniyor. Temsilcimizde Ertuğrul, harici gündemde olan isim ise Galatasaray’la yollarını ayıran kaleci Ufuk Ceylan…

MBOLHİ AĞIRDAN ALIYOR

Torku Konyaspor, içerde yerli kalecilerle görüşürken dışarıda da yabancı isimlerle dirsek temasını kesmiyor. Yeşil-beyazlılar, Brezilya 2014 Dünya Kupası’nda Cezayir kalesini koruyan ve başarılı maçlar çıkaran Rais Mbolhi için de görüşmelerini sürdürüyor. Edinilen bilgilere göre CSKA Sofya’nın 28 yaşındaki kaleci için 2 milyon euro bonservis istiyor. Temsilcimizin bonservis konusunda indirim istediği, gerekirse kiralama yollarını aradığı öğrenildi.

BULGAR BASININDAN MBOLHİ İÇİN PORTO İDDİASI

Öte yandan Bulgar basını Rais Mbolhi için Porto iddiasını ortaya attı. Bulgar spor sitelerinde yer alan haberlere göre Mbolhi’nin kalesini güçlendirmek isteyen Porto için iyi bir tercih olabileceği ifade edildi. Haberlerde Mbolhi’nin, Porto’nun gündeminde olan Meksikalı Keilor Navas’la birlikte iyi bir ikili olabileceği ifade edildi.

LOGAN BAİLLY İLE DE TEMAS SÜRÜYOR

Yeşil-beyazlılar Belçika’nın Oud-Heverlee takımının 28 yaşındaki kalecisi Logan Bailly’le de dirsek temasını sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir