Erdal’a Cevap Geldi

Gurbetçi oyuncu, resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada yeşil-beyazlı idarecilere imalı gönderme yaptı. Erdal, ‘Sadece Konyaspor taraftarına hakkımı helal ediyorum. Çünkü her zaman iyi ve kötü günümde bana destek verdiniz, seviyorum sizi!!!’ yazdı. Bu twit’in ardından Konya spor kamuoyu ise ikiye ayrıldı. Bir kısım Erdal’ın Konyaspor’u haczettiğini ve bu takıma ikinci kez gelmesinin dahi hata olduğu görüşünde birleşirken, bir bölüm ise profesyonel futbol hayatında bu takım olayların olabileceğini söyledi.

‘KİŞİLER GİDER, TAKIM KALIR’
Erdal’ın sadece Torku Konyaspor taraftarına hakkını helal etmesi hakkında spor servisimize açıklamalarda bulunan kulübün Futbol Şube Sorumlusu Selçuk Aksoy, çok soğukkanlı bir şekilde ‘Önemli değil, bizim Erdal ile bir problemimiz yok. Unutmayın ki Konyaspor taraftarı da Erdal’ı Konyaspor olduğu için seviyor. Kişiler gider, takım her zaman yerinde kalır’ dedi.

MESUT BAKKAL İSTEMEMİŞ
Erdal Kılıçaslan ile yollarını teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda ayırdıklarını ifade eden Aksoy, “Mesut Bakkal hocamız, Erdal’ı yeni sezon için kuracağı kadroda düşünmedi. Erdal ile istenen hedefe ulaşamayacağı kanısına vardı ve sözleşme yenilememizi istemedi. Biz de Erdal’a kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ettik’ ifadelerini kullandı. Erdal Kılıçaslan, yeni sezonda ise Ankaraspor forması giyecek.

Sunhaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir