Djalma Artık Yok!

Torku Konyaspor’da Djalma Campos defteri kapandı

Futbol Şube Sorumlusu Selçuk Aksoy, Djalma konusunda çok gayret gösterdiklerini belirterek, “Bu transfer Ağustos’un 15-20’si gibi belli olacak. Bizimde bu tarihe kadar bekleme lüksümüz yok.”dedi.

Torku Konyaspor’da sezonun en başarılı isimlerinden olan Djalma Campos konusunu kapattı. Romanyalı oyuncu Torje’yi kadrosuna katan yeşil-beyazlılar, Djalma defterini çok özel bir durum olmaması durumunda kapattı.  Futbol Şube sorumlusu Selçuk Aksoy yaptığı açıklamada, “Şehirde ciddi bir Djalma isteği var. Geçen yıl Djalma’nın performansı şehre ve takıma uyumu çok iyiydi. Bu konuda çok gayret ettik. Ben kendisi ile özel görüşmede bunu söyledim. Ama ortada Porto var. Porto Djalma için bir bonservis bedeli belirledi. Biz ödeyeceğimiz miktar konusunda resmi teklif gönderdik. Porto bize “Djalma’yı kampa götüreceğiz. Bizde de kalabilir bonservisi ile satabiliriz. En son seçenek kiralayabiliriz” dedi. Biz çok ısrar ettik. Hatta Djalma’ya kulübüne baskı yap dedik.”diye konuştu.

AĞUSTOS’A KADAR BEKLEME LÜKSÜMÜZ YOK

Djalma için bekleyecek lükste olmadıklarını kaydeden Aksoy şunları kaydetti: “Biz kampa kadar transferi büyük ölçüde tamamlamak istiyoruz. Kampta olmayan oyuncu için çok sıkıntı çektik. Djalma’nın durumu Ağustos’un 15-20’si gibi belli olacak. Bizimde bu tarihe kadar bekleme lüksümüz yok. Riske aramayız transferi. Transfer ettiğimiz Torje’de kaliteli bir oyuncu. Djalma konusunda içimiz rahat çünkü elimizden gelen tüm gayreti gösterdik.”

Anadolu’da Bugun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir