Başkan Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor

Atiker Konyaspor’da başkan adaylıklarını açıklayan Zeki Çimen ve Mustafa Oral, olağanüstü genel kurul öncesi çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda sahaya inen adaylar, Konya Valisi Yakup Canbolat ve oda başkanlarını ziyaret ederek projelerini anlattı.

Yeşil beyazlı temsilcimiz Atiker Konyaspor, 8 Haziran Cuma günü Olağanüstü Genel Kurula gidecek. Seçim kararının alınmasından sonra ilk olarak Zeki Çimen, sonrasında da Mustafa Oral adaylıklarını açıklamıştı. Ziyaretlerde bulunan ve bunun yanında sosyal medyadan da taraftarlar ile iletişime gerek projelerini anlatan iki başkan adayı da çalışmalarını sürdürüyor. Dün yine sahaya inen adaylar, Konya Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etti. Bu ziyaretler Çimen ve Oral’ın listesinde bulunan isimler de yer aldı.

ZEKİ ÇİMEN’DEN VALİ CANBOLAT’A ZİYARET

Konyaspor başkanlığına adaylığını açıkladığı günden beri gerek ziyaretleriyle gerek ekibiyle yaptığı toplantılarla çalışmalarını hummalı bir şekilde devam ettiren Zeki Çimen, Konya Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etti. Vali Yakup Canbolat’a Konyaspor üzerindeki proje ve planlarından bahseden Çimen ve ekibi seçim sonucunda yönetime gelmeleri halinde bu planlamaları derhal yerine getirmek için çalışmalara başladıklarını belirtti. Ziyarette yönetim kurulunda yer alan Yunus Derebağ, Ali Kaya, Adem Bulut, Gülvezir Korkmaz da yer aldı.

MUSTAFA ORAL ZİYARETLER BAŞLADI

Konyaspor Başkan Adayı Mustafa Oral, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlere başladı.
Başkan Adayı Mustafa Oral, ilk olarak Konya Ticaret Odası’nı ziyaret ederek Başkan Selçuk Öztürk’le görüştü. Bazı konularda fikir alışverişinde bulunan Öztürk, Oral’a çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Adayı Oral, daha sonra Konya Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Başkan Memiş Kütükcü ile de görüştü. Ziyaretlerde Oral’ın yönetim listesinde olan Targun Polat, Hüseyin Polat ve Ömer Korkmaz da yer aldı. Mustafa Oral, aynı gün içinde Konya Valisi Yakup Canbolat’ı da ziyaret ederek bazı görüşmeler gerçekleştirdi.

KONYASPOR MALİ SORUN YAŞAMAYACAK

Yapılan ziyaretler dışında Atiker Konyaspor başkan adayları sosyal medya üzerinden taraftarın sorularını da yanıltmaya devam ediyor. Zeki Çimen burada yaptığı açıklamalarda Konyaspor’a başkan olmaları durumunda mali sorun yaşanmayacağını ifade etti. Çimen, “Biz borcu düşürmeyi ve sıfırlamayı taahhüt ediyoruz. Yeni borç olmayacağına göre üzerimize almamıza da gerek kalmayacaktır. Önemli olan bu sağlıklı yapıyı kurmak. Tabi ki bu süreçte kendi mali imkanlarımızı kullanmamız gerekirse buna da hazırlıklıyız. Daha önce söylediğim gibi, biz seçilirsek inşallah, Konyaspor’un mali sorun yaşamayacağına emin olabilirsiniz” dedi.

Kaynak: Konya Yenigün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir