Aziz Yıldırım’a Rest. Şerefimizi Koruruz

SİVASSPOR maçı sonrasında açıklamalarda bulunan Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan çarpıcı ifadelerde bulundu. Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’la kaleci Ertuğrul Taşkıran’ın transferi hakkında konuşup konuşulmadığı sorulan Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, “Öyle bir görüşmemiz olmadı. Zaten kamuoyunda da çok yanlış bir algı oluşturdu. Ben Ertuğrul veya başka bir konu için Aziz Yıldırım’ın kapısında beklemedim beklemem de. Aziz Yıldırım bizim kapısında bekleyeceğimiz en son kişidir. Taraftarımız rahat olsun biz Konyaspor’un şerefini haysiyetini her yerde koruruz” dedi.

SİVASSPOR maçını da değerlendiren Başkan Şan, “Sivasspor gibi güçlü bir takımdan deplasmanda 1 puan almak önemliydi. Maçın hakkı da zaten beraberlikti. Belki ilk yarıdaki pozisyonlarımızdan birini değerlendirebilseydik golü bulabilirdik. Ancak ikinci yarıda da kalemizde gol görebilirdik. Sakatlıkların üst üste gelmesi de etkiledi tabi takımımızı. Genel olarak iyi bir maç olduğunu düşünüyorum. En azından kendi sahamızdaki maçlarımızda puan kaybetmezsek ilerisi adına daha güzel şeylerden bahsedebiliriz” şeklinde konuştu.

ARTIK şehrin takımına dört elle sarılması gerektiğini de sözlerine ekleyen Başkan Ahmet Şan, “Passolig sorunu yaşanıyor ilk haftalarda bu bir gerçek. Ancak bugün burada da sıkıntıların yaşandığını gördük. Maalesef Passolig’in sağlam alt yapı hizmeti verememesinden dolayı stadlarımız boş kalıyor. Buna bir an önce çare bulunmalı. Konyalı hemşerilerimizin şehrin 3 bölgesinde satışa sunulan Passolig ve kombinelere ilgi göstermelerini bekliyoruz. Bugünlerde yeni stadyumdaki gişelerimizden de satışların olacağını söyleyelim. Yeni stadyumumuzdaki o ambiyansı hep birlikte baskıya dönüştürmemiz lazım” dedi.

YENI MERAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir