Atiker Konyaspor’umuzda 3 imza birden atıldı

Kulübümüz iç transferde 3 isimle sözleşme yeniledi. Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Basın Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza törenine transfer komitesi üyemiz As Başkanlarımızdan Osman Koçak ile birlikte futbolcularımız Selim Ay, Ferhat Öztorun ve Volkan Fındıklı katıldı.

Törende bir açıklama yapan As Başkanımız Osman Koçak “ Uzun süredir bir arada oynayan bir kadromuz var. Bu kadroyu bozmadan küçük dokunuşlarla çok daha büyük başarıları kovalayan bir ekip kurmayı düşünüyoruz. Bugün futbolcularımız Ferhat, Selim ve Volkan ile 2021 yılına kadar sözleşmemizi yeniledik. İç transferde önümüzdeki günlerde çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah diğer futbolcularımızla da karşılıklı olarak anlaşıp rahat bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz. Futbolcu kardeşlerimize ve kulübümüze imzaların hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Kulübümüz, oyuncularımızdan Selim Ay ve Volkan Fındıklı ile 2021 yılına kadar sözleşme imzalarken, Ferhat Öztorun’un sözleşmesi 2+1 yıl olarak gerçekleştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir