Atiker Konyaspor’dan bayram hediyesi

Atiker Konyaspor’dan UEFA Avrupa Ligi H Grubunda iç sahada oynayacağı maçları kapsayan 3 maçlık kombine bilet satışlarıyla ilgili yeni açıklama yapıldı.

Kulübümüzden yapılan açıklamaya göre Avrupa Ligi maçları için satışa sunulan 3 maçlık kombinelerden alan taraftarlarımıza resimde bulunan tişörtlerden hediye edileceği duyuruldu.

Kağıt bilet satın alan taraftarlarımızın biletleriyle birlikte, internetten alım yapan taraftarlarımızın ise Passolig kartları ile bir gün sonra Konya Store’dan ürünlerini teslim alabilecekleri belirtildi.

Hatırlanacağı üzere Shakhtar Donetsk, Braga ve KAA Gent maçlarını kapsayan 3 maçlık biletler normal maç bilet fiyatlarının üzerinden yüzde 50 indirimli olarak satışa sunulmuştu. Passolig kartları olanlara 3 maçlık indirimli biletleri kartlarına yüklenecek, Passolig kartı olmayan taraftarlarda kağıt bilet şeklinde gişelerden alabilecekler.

3 maçlık kağıt biletler kaybedilmesi halinde yerine yeni bir bilet verilemeyecek. Bu nedenle 3 maçlık bilet alacak taraftarlarımızın biletlerini kaybetmemeleri istendi.

UEFA Avrupa Ligi’nde H Grubu’nda iç sahada oynayacağımız 3 maçı kapsayan biletlerin fiyatları ise şöyle:

BATI ALT TRİBÜNTüm Bloklar247,5 TL
BATI ÜST TRİBÜNTüm Bloklar120 TL
DOĞU ALT TRİBÜNTüm Bloklar120 TL
DOĞU ÜST TRİBÜNTüm Bloklar120 TL
Konya Çimento Güney Üst TribünTüm Bloklar  90 TL
Konya Çimento Güney Alt TribünTüm Bloklar  90 TL
Kule Site Kuzey Alt TribünTüm Bloklar  90 TL
Kule Site Kuzey Üst TribünTüm Bloklar  90TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir