Alexander Hleb, 1 yıl daha Torku Konyaspor’da

Torku Konyaspor’umuz, 2013-2014 sezonunun devre arasında transfer ettiği ve gösterdiği performans ile takımımıza önemli katkı sağlayan Belaruslu oyuncu Aliaksandr Hleb ile Zafer’deki kulüp binamızda düzenlenen imza töreninle 1 yıllık sözleşme imzaladı.

İmza töreninde Başkan Yardımcımız Selçuk Aksoy, As Başkanlarımızdan Ömer Korkmaz ve menajerimiz Seyit İçgül’de hazır bulundu.

Geride bıraktığımız sezonun devre arasında takımımıza transfer olan Aliaksandr Hleb ile yeniden anlaşma sağladıklarını ve 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını ifade eden Başkan Yardımcımız Selçuk Aksoy, “Hleb gerçekten çok iyi bir profesyonel. Geldiği günden bu yana takımımıza katkısı herkesin malumu. Kendisiyle yeniden anlaşmak için görüşmelerimizi yaptık. İki tarafta birbirinden memnun olduğu için anlaştık ve sözleşme imzaladık. Aliaksandr Hleb 2014-2015 sezonunda da Konyaspor’umuzun formasını giyecek. Geride bıraktığımız sezonda gösterdiği başarı ve sağladığı katkıdan daha fazlasını yeni sezonda kendisinden bekliyoruz. Bu anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Konyaspor’umuzla yeniden anlaştığı ve 1 yıllık sözleşme imzaladığı için mutlu olduğunu belirterek konuşmasına başlayan Aliaksandr Hleb, “Burada takım olarak ve bireysel anlamda gerçekten çok başarılı bir sezon geçirdim. Yapılan görüşmelerde anlaştık ve 1 sezon daha burada olacağım. Bunun için çok mutluyum. Umarım performans olarak geçen sezonun üzerine çıkarız ve yeni stadyumumuzda taraftarlarımıza daha başarılı maçlar izlettiririz” dedi.

Geride bıraktığımız sezonda taraftarlarımızın iç sahada oynanan maçlarda sonuç ne olursa olsun takımımızı desteklediğini ve yalnız bırakmadığını bunun çok anlamlı olduğunu da sözlerine ekleyen tecrübeli oyuncumuz Aliaksandr Hleb, “Onlarla birlikte gerçekten iyi maçlar çıkarttık. Şu maç daha iyiydik ve benim için daha özeldi diyemem. Gerçekten tüm maçlarımız iyiydi. Bunun sonucunda da onlarla birlikte yeni sezonda da Süper Lig’de mücadelemize devam edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Aliaksandr Hleb, kendisini 1 yıllığına Konyaspor’lu yapan resmi sözleşmeyi imzaladı.

IMG_2521

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir