Ahmet Baydar’dan Önemli Açıklamalar!

Yeni sezon planlaması dahilinde devam eden transfer görüşmelerinde ilk imzayı pilot takımımız Anadolu Selçukspor’dan Volkan Fındıklı’ya attırdıklarını ifade eden Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, başarısıyla herkesi gururlandıracak bir takım oluşturma adına çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Transfer çalışmaları kapsamında yapılan görüşmelerin ardından ilk imzayı Volkan Fındıklı’ya attırdıklarını belirten Basın Sözcümüz Ahmet Baydar,“Volkan daha önce de Konyaspor formasını giyen ve son iki sezondur pilot takımımız Anadolu Selçukspor’da başarılı bir şekilde mücadele eden bir arkadaşımız. Kendisinin takımımıza faydalı olacağına inanıyoruz. Bu doğrultuda da 3 yıllık sözleşme imzaladık. Daha önceki başarılı çizgisini Konyaspor’umuzda da devam ettireceğine ve takımımızın başarısına katkı sağlayacağına inanıyoruz. Hem takımımıza hem de Volkan’a hayırlı olsun” dedi.

Yeni sezonda başarıya oynayacak bir kadro oluşturmak için çalışıldığını da sözlerine ekleyen Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, “Transfer komitemiz belirlenen isimlerle görüşmelerini yoğun bir şekilde devam ettiriyor. Geride bıraktığımız sezon yakaladığımız çıkışı bu sezonda devam ettirmek istiyoruz ve takımımıza faydalı olacak oyuncuları kadromuza katacağız. İmzalar oldukça bunları kamuoyu ve camiamızla paylaşacağız. Yönetimimiz başarılı bir takım için mevcut imkanlar dahilinde en iyisini yapmak için gayret gösteriyor. Bunu Konyaspor’a gönül veren herkesin özellikle bilmesini istiyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir